Kaydır

  • BÜYÜLÜ KAPADOKYA


sunrise description welcome image

CRYSTAL KAYMAKLI HOTEL & SPA

MİSTİK DOĞA

Dünyada eşi benzeri bulunmayan Kapadokya’da "5 yıldızlı otel" konforunda konaklarken, masalsı medeniyet izlerini görüp, bölgenin büyülü doğası içerisinde kaybolacaksınız.

RESTORANLAR

LEZZET ŞÖLENİ

BARLAR

CRYSTAL İÇECEKLER

Otel & Hizmetler

TARİH VE DOĞA HARİKASI

Dünyanın en güzel gezilecek yerleri arasında yer alan Kapadokya’nın Kaymaklı beldesinde yer alan tesisimiz, sizlere her köşesi tarih dolu bu doğa harikası şehri keşfetme fırsatı sunar.

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • Spa & Sağlık
  • Spor & Fitness
  • 3 Toplantı Salonu

SPA & SAĞLIK

RUHUNUZ VE BEDENİNİZ DİNLENSİN

Otelimizde mevcut bulunan hamam hizmetimiz ile misafirlerimiz geleneksel Osmanlı Türk hamam deneyiminden ve diğer sağlık hizmetlerimizden faydalanma imkânı bulabilmektedirler. Otelimizde hamam ve sauna hizmetleri, tıbbi masaj, sporcu masajı, rahatlatıcı masaj ve terapi masajı hizmetlerimiz sunulmaktadır. Ücrete tabiidir.

KEŞFET

GEZİ REHBERİNİZ

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

TOPLANTI & ETKİNLİKLER

MÜKEMMEL ORGANİZASYONLAR

Kapadokya toplantı otelleri arasında yer alan tesisimiz, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile toplantı, seminer, konferans gibi organizasyonlar için 144 m2, 72 m2 ve 110 m2 ölçülerinde üç adet toplantı salonu bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

CRYSTAL KAYMAKLI HOTEL & SPA

Yağmur ile rüzgârın, tarih ile coğrafyanın birlikte bestelediği bir melodidir Kapadokya. Peri bacaları, yer altı şehirleri ve vadileriyle doğanın bizlere eşsiz bir armağanıdır. Gün geceye, kış yaza kavuşurken geçen asırlar burada donmuş gibidir. Crystal Kaymaklı, bu sonsuz zaman ummanına usulca ilişmiş bir mekândır. Nevşehir’in Kapadokya bölgesinde yer alan otelimiz, size 2 dakika mesafede Kaymaklı Yeraltı Şehri’ni keşfetme olanağı sunar.

Otelimiz Kaymaklı Kasabası’nın merkezinde bulunur ve Nevşehir(Tuzköy) Havalimanı’na 40 km, Kayseri Havaalanı’na 90 km mesafededir. Nevşehir şehir merkezine ve bölgedeki diğer turistik gezi güzergâhlarına araba ile 15 dakika mesafededir.