Kaydır

  • MÜKEMMEL BİR TATİL DENEYİMİ

  • Crystal Centro
sunrise description welcome image

CRYSTAL CENTRO RESORT

YENİ YÜZÜYLE CRYSTAL CENTRO RESORT

Crystal Centro Resort, kum sahili, büyük havuzu ve Aquapark’ı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. Akdeniz ’in en temiz sahiline demirlemiş tesisimizde, farklı konseptte ve konfordaki odalarımızda tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

RESTORANLAR

BARLAR

Otel & Hizmetler

GURME

Ultra herşey dahil zengin yiyecek-içecek konsepti ile tematik a la carte restoranları, enternasyonal mutfağı ile ana restoran ve çeşitli barlar ile yüksek kalite hizmet sunulmaktadır.

RESTORANLAR VE BARLAR
CENTRO ANA RESTORAN
STREET BRASSERIE 24
AZURA SEA FOOD
ZEVK TURKISH CUISINE
POOL BAR & SNACKS
BEER GARDEN
AZURA BEACH SNACKS
PIANO LOBBY BAR
SOLEIL BEACH BAR
ARENA EVENT SQUARE BAR SERVICE
ARENA DISCO BAR

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • Ultra Her Şey Dahil
  • 137m Özel plaj
  • Çeşitli Büyüklükte Havuzlar ve Aquapark
  • 3 Adet A’ la Carte ve 7 Bar

SPA & SAĞLIK

RUH VE BEDEN

Bilinen tatil anlayışlarını bir kenara bırakan, farklılıklarıyla tatil, eğlence, sağlık ve sporu bir arada birleştiren Crystal Hotels ’in özel geliştirdiği Spa & Wellness konseptleri hizmetinizde... Uzmanlar eşliğinde özel hazırlanmış programlar, büyüleyici bir atmosfer, sertifikalı uzman terapistler, dünyaca ünlü markalı bakım ürünleri ve özel bakımlar, Uzakdoğu ritüelleriyle birleştiren özel seanslar, gün boyu bedeninizi ve ruhunuzu şımartan Spa programları, hamam, sauna, kuaför ve bakım alanları, yüksek hijyen ve kalite standartları.

KEŞFET

GEZİ REHBERİNİZ

Şehrimizin doğa,kültür ve tarihi gezi yerlerini bizimle keşfedin...

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

AVANTAJLI TATİL

Kampanya sayfamızı ziyaret ederek tatilinizi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz ya da premium hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz...


CRİSPY ÇOCUK KULÜBÜ

Crispy Çocuk Kulübü

HAKKIMIZDA

CRYSTAL CENTRO RESORT

Crystal Centro Resort, denize sıfır konumu, 137 m uzunluğunda özel plajı, uzun havuzu, dalga havuzu, aquaparkı ve sahil iskelesiyle sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor!