Kaydırsunrise description welcome image

CRYSTAL BOUTIQUE BEACH RESORT

BUTİK OTEL

Yetişkinlere özel denize sıfır otelimizde, sessizliğin ve sakinliğin keyfini çıkarırken tüm yılın yorgunluğunu unutun.

RESTORANLAR

LEZZET ŞÖLENİ

BARLAR

CRYSTAL İÇECEKLER

Otel & Hizmetler

CRYSTAL BOUTIQUE BEACH RESORT

Antalya’nın Belek beldesinde bulunan tesisimiz sizlere Akdeniz’in muhteşem doğası içerisinde huzurlu ve kusuruz bir tatil imkânı sunuyor. Bahçe ve deniz manzaralı odalarınızda konaklarken her şey dahil otel konseptinin tadını çıkarabilirsiniz. Crystal Boutique Beach Resort misafirleri, Crystal Family Resort & Spa otelimizin konaklama dışında tüm imkânlarından faydalanabilirler.

OTEL MİMARİSİ & HİZMETLERİ

  • ''+16'' Sadece Yetişkin Konsepti
  • Snack Restoran
  • Ultra Her Şey Dahil

KEŞFET

Aspendos Antik Tiyatrosu

Aspendos’un en önemli kalıntısı küçük tepeciğin yamacına yaslanmış olan tiyatrodur. Bu olağanüstü tiyatro yapısı, Antik Çağ’dan günümüze ulaşmış, en sağlam ve en iyi korunmuş tiyatroların başında gelir.

ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

HAKKIMIZDA

Crystal Boutıque Beach Resort

Antalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otelimiz denize sıfır konumdadır ve yetişkinler için olan Antalya otelleri arasında yer alır. Antalya Havalimanı’na 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir.

Tüm Check-in ve Check-out işlemleri Crystal Family Resort & Spa otelimizde yapılacak olup, değerli misafirlerimiz Crystal Family Resort & SPA otelimizin konaklama dışında tüm hizmet ve imkânlarından faydalanabilirler.
Sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan Crystal Boutique Beach Resort ile Crystal Family Resort & SPA otellerimiz arasında 07:00-23:00 saatleri arasında ücretsiz klimalı ring servis yapılacak olup, bu saatler dışında misafirlerimizden talep gelmesi durumunda kendilerine yardımcı olunacaktır.